Mindfulness ile Şimdiki ZamANla HizalAN

Kendinle Arayı Açma;)

Hayattaki en önemli hedefin ne?

Kendin için ne istiyorsun?

Bunun senin için önemi ne?

Peki karşına çıkan zorlukların üstesinden nasıl geleceksin?

Bu soruları samimiyetle cevaplayıp, Mindfulness ile ilerlemen ve istediğin değişime ulaşabilmen mümkün. Hem de bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemlerle.

Anlamlı bir dönüşüm elde etme sürecinde kişisel farkındalık ve nezaket geliştirmek için fikirler, yönlendirmeli pratikler ve gerçek yaşam çalışmaları ile dolu bir çalışma.

Eğer sağlıklı ve iyi olmak için bir önlem almak niyetindeysen hızlı ve tempolu hayatında haftada sadece 1 saat ayırarak kendine yatırım yapabilirsin. Senin gibi başkalarıyla da birlikte olarak, son derece katılımcı ve yapılandırılmış bir ortamda, dolu dolu yaşamanın becerilerinin alıştırmasını yapacaksın.

6 hafta sürecek olan program program günlerinde  interaktif canlı yayın ile 1 saat sürecektir. Canlı eğitim sonrası katılımcılar Whatsapp grubu ile desteklenecektir.

Bilgisayarından, tabletinden, cep telefonundan, hatta internet kullanıcısı olmayanlar ev telefonu ile Mindfulness Programını alabilir, canlı yapılacak eğitime soruların, yorumların ve görüşlerin ile katılabilirsin.

Program içeriği;

Program sırasında hem Mindfulness temelleri anlatılacak hem de Mindfulness pratikleri yapılacak.

İnteraktif grup öğrenmesi ile öğrenim güçlenecek.

Her seans arasında gönderilecek ses kayıtları ile pratiklerin kendi rutininiz içinde yapılmasına da olanak verilecek.

Program başından sonuna kadar WhatsApp grubu ile grup üyeleri birbirini destekleyecek, öğrenme derinleşip öğrenilenleri hayata geçirme hızlanacak.

Uzm. Dr .Eda Uslu WhatsApp grubundan her gün en az bir kez katkıda bulunacak.

Kimler katılmalı?

Çok çeşitli ihtiyaçları karşılamada bu program son derece etkin olarak kullanılabilir.

Stres- iş, okul, aile, maddi zorluklar, hastalıklar, yaşlanma, yas tutma, gelecek endişesi, kontrolün kaybolduğu hissi ile başa çıkma

Tıbbi durumlar- kronik hastalıklar, yüksek tansiyon, kanser, fibromiyalji, kalp hastalıkları, astım, deri hastalıkları ve diğer…

Psikolojik rahatsızlıklar- Anksiyete, panik, depresyon, tükenmişlik sendromu, uyku bozuklukları

Koruyucu ve iyileştirici olarak – Kendimize nasıl daha iyi bakarak daha dengede hissedeceğimizi öğreniriz.

Bu program geleneksel tıbba bir alternatif olarak değil, onun bir tamamlayıcısı olarak hazırlanmıştır.

Program size ne kazandıracak?

Amerika’da ve Avrupa’da yıllardır uygulanan bu Mindfulness becerilerini siz de günlük hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Böylece daha mutlu, daha özgür, kendi değerlerinle uyum içerisinde yaşadığın, dengeli bir hayatın kapıları açılır.