Kadınlık Hallerimiz İçin Mindfulness

Bu koşuşturmacanın, bu çılgın dünyanın içinde bir soluklanmayı kim istemez?

Her gün, 7/24 bir sürü şey halletmemiz, bir sürü kimlik olmamız gerekiyor ve zaman yetmiyor herşeyi yapmaya ve olmaya. Kendimizi emsalsiz bir baskının altında buluveriyoruz, her geçen gün daha fazla. Öyle ki; mutlu olmak, başkalarıyla bağ kurmak, canlı olmak, neşe dolmak, sakin ve huzurlu olmak gibi şeyler özlemle beklenir oluyor. Bu koşullarda herkesin bu kadar yorgun, gergin ve tükenmiş olmasına şaşmamak lazım.

İyi haber şu ki bu kadar yoğun hayatlarımızda mutluluk ve sakinliği dilediğimiz zaman ve dilediğimiz yerde yaşayabiliriz. Bunlar bize şimdi, burada, bu nefes kadar yakın. Mindfulness endişe, gerginlik, stres, yorgunluk ve depresyon için çok güçlü bir panzehir. Ayrıca da daha tatmin dolu bir yaşam sağlar.

Bu programda uygulayacağımız basit ve etkin pratiklerle kendinizle barışık olmak, daha az stresli, daha fazla kendine güvenli, daha yetkin ve hayatla ve kendinizle daha rahat akabilmek mümkün. Vee en güzeli; bilimsel araştırmalar göstermiyor ki minicik mindfulnes pratijklerinin bile upuzuunn etkileri oluyor;) Siz de hemen farkı fark etmeye başlayacaksınız.