Ne Dediler

Gelmesini İple Çektiğim Seanslar

♦ Yoga benim kendimi çözdüğüm, içimdeki düğümlerin yok olduğu yer. Eda ile yoga ise hayatımın kolaylaşmasını sağlayan, sükûneti ve bedenimin her alanında hissettiğim, paylaşmaktan zevk aldığım, gelmesini iple çektiğim seanslar dizisi demek…Begüm

Kendinle Baş Başa Kalmayı Öğreniyorsun

♦ Eda ile yoga; butik yoga şehrin gürültüsünden kaçıp 1 saat kendinle baş başa kalmayı öğreniyorsun. Bedeni zorlamadan esnetiyor ve dinlendiriyorsun. Ruh ve beden kuvvetli bir etkileşim içinde oluyor. Bir nevi terbiye ediyorsun kendini. Bedeni ve neler yapabileceğini, nefesle rahatlamayı öğreniyorsun. Ve bunların tümünü Eda öğretiyor bizlere…  Aslı

Mindfullness Çalışmalarının Tadı Damağımda

♦ Zaman kazanmak, farkındalığı geliştirmek, zihni görebilmek ve serbest bırakabilmek mindfullness ile eğlenceli bir şekilde geliştirebilinen beceriler. Edacığım mindfullness çalışmalarının tadı hala damağımda. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişiden aldığım bir çalışma oldu. Emeğine yüreğine sağlık.  Hülya

Mindfulness Farkındalık ile Canlandım

♦ Mindfulness Farkındalık programı beni daha canlı daha uyanık hale getirdi. İç huzurumun ve coşkumun dengede ve uyanık kalmasına yardımcı oluyor. Kendimle ve çevremle gittikçe daha uyumlu olduğumu hissediyorum. Hayata daha açık ve anda kaldığımdaki gördüklerim bana ilham verebiliyor. Anda kalınca daha sabırlı daha rahat olduğumu fark ettim. Farkındalık aynı zamanda bana bir olayın komik bir hale getirmesini de sağlıyor. Alakasız bir yerde alakasız düşüncelere dalarken, birden zihni geri çağırmak ve neden şimdi bunu düşünüyorum. Böylece günüme bazen mizahi bir doz getiriyor. Eda’nın yaptığı programın bana sunduğu çeşitleri faydası dışında. İnsanlara ve her ne ise farkındalık ile yaklaştığımda daha değerli olduğunu ve bu farkındalık gelişimimde her şeyin bize sunulan bir hediye gibidir. Manolya

İyi ki keşfettim sizi

♦ Merhabalar size teşekkür etmek geldi içimden sayfanız o kadar güzel ki baktıkça okudukça okuyasım geliyor paylaşımlarınızı. Bugün günümü sayfanızı incelemeye ders çıkarmaya öğrenmeye ayıracağım. İyi ki keşfettim sizi iyi ki varsınız. Daha farklı  açıdan bakmayı öğrettiğiniz için ve bir sürü bir sürü şey için çoooook çoook teşekkür ederim.

Öyle değerli ki anlattıklarınız

♦ Merhaba sevgili Eda hanım, Platform Essencia sayesinde sizi tanıdığıma çok memnun oldum, harika ve çok keyifli bir eğitimdi çok teşekkür ederim. Kalbinize, emeğinize sağlık. İyi ki varsınız. Çok rahatlattınız. Çok rahatlattınız. Öyle değerli ki anlattıklarınız minnettarım.

Sizi görmek iyi geldi

♦ Çok iyi geldi hocam çok teşekkür ederim kendi adıma . Teşekkür ederim Hocam çok kısa sürdü biraz daha mı sohbet etseydik. Teşekkürler hocam sizi görmek iyi geldi. Hocam yayında söylediğiniz şiirin çevirisini buraya atabilir misiniz?

Canlı bağlantı harika

♦ Canlı bağlantın harika biraz izledim az sonra kahvaltıda TV’ye bağlanarak ev halkına izleteceğim. Teşekkürler hocam sizi görmek iyi geldi.

Kaygılarım kontrolcü yapım sakinleşti

♦ Hocam mükemmelsiniz kaygılarım kontrolcü yapım sakinleşti. Sigarayı bırakalı 6. Günüm ilk defa sizinle yayında paylaştım hayatta bana kattığınız en güzel şey bedenimi doğru hissetmek vücudumu bedenimi kan akışımı dinlemek, incelemek sigarayı bırakınca bile bedenimin neler yaptığını gördüm irademi zorlamak bile bir farkındalık şu anda size çok minnettarım bana böyle bir şey kazandırdığınız için.

Çok keyifliydi

♦ Eda çok keyifliydi. Yaaa Edaaaa nasıl iyi geldi. Sesin sohbetin… Ve nefes çok iyi geldi. Edacığım sabahki canlı yayınını izledim bana çok iyi geldi hele seni görmek daha da bir iyi geldi canım benim.

Ben sakinlikten çok sıkılırım sizinki öyle değil

♦ Valla çok iyi geliyorsunuz o kadar dingin bir ses ve konuşma tonunuz var ki insanı rahatlatıyor. Normalde ben sakinlikten çok sıkılırım sizinki öyle değil.

Bu yayınlar beni kısa sürede olsa dinginleştirip huzur veriyor

♦ Eda hanım merhaba instagram sayfanızı geçen hafta gördüm. Yapmış olduğunuz canlı yayınları akşamları dinleyebiliyorum. Yaşadığımız bu belirsiz ve kaotik dönemde  bu yayınlar beni kısa sürede olsa dinginleştirip huzur veriyor. Size çok teşekkür ederim.

Yüzümde ve kalbimde gülümseme ile dolaşıyorum evde

♦ Eda’cım senin yumuşacık sesinle ne güzel oldu sabah sağ olasın. Kalbinin güzelliğini hissettim ve bana geçti. Seni tanıdığım ve yaşamımdaki varlığın için şükranla doldum, her şeye rağmen ne şanslı olduğumuzu düşündüm ve benimde boğazım düğümlendi. Şimdi bu yağmurlu Pazar sabahında yüzümde ve kalbimde gülümseme ile dolaşıyorum evde … Binlerce teşekkürler

İyi ki varsınız çok rahatlattınız

♦ Merhaba ben beden eğitimi öğretmeniyim. Duygularınızı aktarımınız, sevgi dolu oluşunuz harikaydı. Minnettarım. Kalbinize emeğinize sağlık, iyi ki varsınız çok rahatlattınız.

Ay ben bunu yapabilirim

♦ Canım bugün için teşekkür ederim. Nasıl dingin, duru, keyifli, alan açan, alanı tutan bir varlığın var. Bilgin, hâkimiyetin ve merhametle adım adım ilerletmek muhteşemdi. Şimdi ödevimi dinledim yaptım. Ay ben bunu yapabilirim dedirtti. Güzel yüreğine sağlık.

Benim için gerçekten çok önemli iki sorunun yanıtını aldım

♦ Gerçekten harika saat geçirdim ve benim için gerçekten çok çok çok önemli iki sorunun yanıtını aldım. Gözümün önüne gelen imgeler ve adeta anlık uykudan uyanma hallerinin makul olup olmadığı. Çok çok teşekkür derim. Böylesi bir bilgi ve deneyimi gönüllü ve cömertçe bizimle paylaştığınız için.

Antidepresandan daha etkili ve yan etkisiz

♦ Mindfulness buluşmalarından beri sizi takip ediyorum kaçırdıklarımı kayıttan izliyorum, o kadar iyi geldi ki çok teşekkür erdim, kendim psikolojik danışmanım bu süreçte sevdiklerime yardımcı olmaya çalışırken kendime yardım etmeyi es geçmişim farkında olmadan, şimdi sayenizde kendime en iyi gelen yöntemi keşfettim çok teşekkür ederim. Antidepresandan daha etkili ve yan etkisiz ilaçlarınız için…

Sizin spotify podcast’lerinizle bambaşka bir şey yaşıyorum

♦ Çok uzatmadan konuyu şunu söylemek isterim, ben bir haftadır sizin spotify podcast’lerinizle bambaşka bir şey yaşıyorum… ilk kez bu çeşit bir pratiği her gün düzenli olarak birden çok kez dinliyorum. Bana ve “aileme” ne kadar iyi geldiniz anlatamam. Çok iyi geldi sağ olun, ya bir de ne tatlı bir insansınız, sanal bir ortamda da olsa sizi tanıdığıma memnun oldum. Sevgiler.

Ne güzel bir mucize sizinle karşılaşmak

♦ Eda hanım merhaba, sabah uyuyakalmışım az önce gönül nefesimi deneyimledim muhteşemdi, belki en çok etkilendiğim en yoğun odaklanmış hissettiğim deneyimdi çok ama çok teşekkür ederim. Ne kadar şanslıyım bu üç günü yakalayabildiğim için  böyle dolu dolu geçirebildiğim için çok ama çok şanslıyım ne güzel bir mucize sizlerle karşılaşmak oldu. Şimdiden özleyeceğim herkesi…

Hep bizimle olun

♦ Sakin, dingin ve sıcacık sesiniz yine çok iyi geldi bugün, sağ olun ve hep bizimle olun.

O kadar iyi geliyor ki varlığınız

♦ Paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum, günleri karıştırmam o yüzden, bu süreçte o kadar iyi geliyor ki varlığınız. Bir arkadaşım sayesinde haberdar oldum. Emekleriniz çok değerli, sonsuz teşekkürler.

Farklı açılardan bakmayı öğrendim

♦ Daha farklı açılardan bakmayı öğrettiğiniz için ve bir sürü bir sürü şey için çok çok çok teşekkür ederim.

Burada bir deniz derya varmış

♦ Burada bir deniz derya varmış bir o kadar web sitesinde …Mindfulness ile yeniden sizinle ilk karşılaştığım an yeni bir milattır ömrümde, en kısa zamanda yüz yüze görüşmek ümidiyle, Merhaba…

Harika bir yolculuk

♦ Harika bir yolculuk oldu eline emeğine sağlık.

İyi hissettiriyor

♦ Hafta içi mindfulness konuşmaları harika geliyor ve hissettiriyor teşekkür ederim.

Elimi sürmediğim şiir kitabını buldum

♦ Hocam merhaba öncelikle sağlıklı günler. Siz Çarşamba günü canlı yayında Kipling’in şiirini paylaşınca bende uzun zaman önce alıp elimi sürmediğim şiir kitabını buldum. Kipling If- and other poems

Beni daha kuvvetli yaptı

♦ Düzenli kayıttan izliyorum bu güzel fırsat ve deneyimler için tüm ekibe canı gönülden kalpten teşekkür etmek istedim. Tam bu an anı yakalayabiliyordum ancak sizlerin basit yani özünde kolay bir rota çizmeniz beni daha kuvvetli yaptı, her sabah balkonda kuş, kedi, horoz, seslerini ve güneşi hissederek duyarak oturuyordum şimdi sizinle bunu daha güvenli ve zevkle yapıyorum… Teşekkürler harikasınız.

Gülümseyen gözlerinize selam olsun

♦ Gecenin birinde güne merhaba diyorum, gülümseyen gözlerinize selam olsun, gördüğünü gör duyduğunu duy, hissettiğini hisset…deneyimlemek anı, var oluşu çok güzel teşekkürler. Cömertçe bilginizin sadakasını sunduğunuz ve onu paylaştığınız için sevgiler.

Farkında olmanın verdiği rahatlık

 Eda’cım süpersin ! Hepimizin bu garip süreçte böyle zamanlardan geçtiğinin farkında olmanın verdiği rahatlık için binlerce teşekkürler sana…

Minnettarım paylaştıkların ve hediye ettiklerin için

♦ Edacığım iki mindfulness buluşmasını da yakalamış olduğum için çok mutluyum. Çok sağlam yüklü malzemeler var kucağımda, çalışacak, düşünecek çok şey var iyiyi bulmak , gayret ve farkındalık istiyor. Minnettarım paylaştıkların ve hediye ettiklerin için.. Hayat yoluna çıkan hediyeleri hiç bitirmesin! Çok teşekkür ediyorum. Takipteyim!